STK0050-CHN
14,74lei (cu TVA)
12,18lei
Mareste poza
PWR AMP +/-36V 50W
Cere informatii
Cantitate (min. 1 buc):
Cumpara
Produse cumparate de alti clienti care au cumparat acest produs
STK0039-CHN
Bareta leduri Vestel 32inch 11led 3v 575x10mm set 2buc
2N5401
Voltmetru/ampermetru panou DC 0-100V 0-10A
Bareta leduri TV LED 32inch 6led LG set 3buc HQ