Sursa alimentare 15V 2A BST-1502DD
Cantitate
1+
Pret pe bucata
127,10lei (cu TVA)
105,04lei
120,75lei (cu TVA)
99,79lei
Reducere
5%
Mareste poza
Cere informatii
Cantitate (min. 1 buc):
Cumpara
Produse cumparate de alti clienti care au cumparat acest produs
Testere multimetru prof.
Set 20 de crocodili cu fir
Flux SMD RM-223 10ml
Voltmetru/ampermetru panou DC 0-100V 0-10A
MP3 player auto TF/USB/BT si port USB incarcare AN-9907 Alien
Telecomanda receptor satelit DIGI HD
Bareta leduri Vestel 32inch 11led 3v 575x10mm set 2buc
Telecomanda Nei NE5000
Mufa banana tata neagra
Cablu alimentare laptop 1.2m
Voltmetru de panou AC 30-500V
Pasta siliconica 25gr
Modul termostat W1209 12V cu senzor
Tub termocontractabil 5mm
Mufa banana tata rosie
Priza cu contor consum energie afisaj digital
Alcool izopropilic 900ml
Modul step down DC-DC 5A XL4015E
×
×
Cere Informaศii
Produs: