STK730-080
Cantitate
1+
Pret pe bucata
16,22lei (cu TVA)
13,40lei
15,00lei (cu TVA)
12,40lei
Reducere
7.5%
15%
Mareste poza
SW-REG CTV 210W MOSFET
Cere informatii
Cantitate (min. 1 buc):
Cumpara
Produse cumparate de alti clienti care au cumparat acest produs
Telecomanda Beko12.5
Adaptor bricheta auto x3 cu usb
TDA3653B-PHI-SH
Telecomanda SD3-TFK
Modul MP3/radio SD/USB cu telecomanda oval
Incarcator micro usb auto 2.1A
Cablu difuzor r/n 2x0,35mm
Telecomanda 3026
Pistol lipit plastic 80W cu intrerupator Alien